مجله اینترنتی پیک سلامت
Menu
تقویم و رویدادهای پزشکی
کمک به سازمان خیریه محک
 

مغز و اعصاب

مغز و اعصاب

زوال عقلی چیست
دوشنبه 27 آذر 1396
1109
0
طبق نتایج یک بررسی جدید شاخص توده بدنی تاثیر به سزایی در زوال مغزی و بروز آلزایمر دارد. در دوران میانسالی و کهنسالی افزایش وزن ممکن است خطرات جدی را برای سلامتی پدید آورد.
افراد مبتلا به اختلال بیش فعالی و تفاوت های مغزی
دوشنبه 02 اسفند 1395
872
0
مطالعات  بین المللی نشان داده است که تفاوت های مغزی در افراد مبتلا به اختلال بیش فعالی در مقایسه با سایر افراد وجود دارد. از اینرو می توان گفت بیش فعالی یکی از اختلال های مغزی است.
راهکار های برای رفع سردردهای میگرنی
یکشنبه 11 مهر 1395
952
0
آیا به میگرن ابتلا دارید؟ پس حتماً برای رهایی از آن روش هایی را امتحان کرده اید و خیلی دوست دارید از آن خلاص شوید.حالت تهوع و سردرد ول کن نیست و شما را دیوانه میکند، اما باید بدانید که روش هایی اثبات شده ای وجود دارند که میتوانند شما را از این سردرد ...
سردرد های خوشه ای و عوامل ایجاد کننده آن
شنبه 20 شهریور 1395
1172
0
سردردمیگرنی ، سردرد خوشه ای و سردرد تنشی انواع مختلف سردرد هستند حملات شبانه و درد ناشی از این نوع سردرد بسیار آزاردهنده و دردناک هستند می تواند شدتی بیشتر از سردرد میگرنی داشته باشد علت بروز این سردرد تاکنون ناشناخته می باشد.
روشهای کمکی درمان اوتیسم کودکان
چهارشنبه 23 تیر 1395
1357
0
بهترین کاری که والدین در مورد کودک مشکوک به اوتیسم یا موارد مشابه می توانند انجام دهند این است که به مجرد این که متوجه وجود علامتی غیرعادی در فرزند خود شدند، بدون معطلی و از دست دادن فرصت مداخلات درمانی لازم را شروع کنند.
اوتیسم و علل آن در کودکان
چهارشنبه 23 تیر 1395
1365
0
اوتیسم Autism نوعی اختلال رشدی است که با رفتارهای ارتباطی ، کلامی غیر طبیعی مشخص می شود . علائم این اختلال در سال های اول عمر بروز می کندو علت اصلی آن ناشناخته است.
عوامل بروز اختلال در مغز
ﺳﻪشنبه 01 تیر 1395
1790
0
چه عواملی تاثیرات منفی روی سلامت مغز ما میگذارند عوامل محیطی زیادی در این زمینه تاثیرگذار هستند و باعث اختلالات مغزی می شوند

فروش اینترنتی محصولات کیارا آمبرا آلمان

محصولات آرایشی و بهداشتی لانسون فرانسه