مجله اینترنتی پیک سلامت
Menu
تقویم و رویدادهای پزشکی
کمک به سازمان خیریه محک
 

تغذیه

تغذیه

برنامه غذایی کم کربوهیدرات برای بهبود کیفیت زندگی
چهارشنبه 29 فروردین 1397
1320
0
رژیم غذایی کم کربوهیدرات، رژیم غذایی است که کربوهیدرات ها را محدود می کند، مانند آن دسته از کربوهیدرات هایی که در غذاهای شیرین، ماکارونی و نان یافت می شوند. این برنامه حاوی پروتئین بالا، سبزیجات و چربی سالم است.
نکاتی در رابطه با مصرف نهار و شام
دوشنبه 04 دی 1396
1409
0
بسیاری از مردم بر این باورند که با حذف شام از وعده غذایی می توانند به وزن ایده آل برسند و لاغر شوند،اما این نظریه کامل اشتباه است زیرا بدن برای تامین سوخت و ساز خود نیاز به مواد معدنی دارد.
اهمیت جویدن صحیح غذا برای سلامتی
جمعه 29 اردیبهشت 1396
1090
0
سعی کنید غذا را آرام بجوید و با این کار باعث بهبود عملکرد هضم در بدنتان شوید. در زمینه جویدن غذا باید به برخی نکات مهم دقت کنید. سعی کنید در حین جویدن غذا به دندان هایتان زیاد فشار نیاورید. به تازه ترین یافته ها در این زمینه دقت کنید.
کاهش وزن با مصرف تخم مرغ
شنبه 02 اردیبهشت 1396
1208
0
تخم مرغ یکی از بهترین گزینه هایی است که شما می توانید در رژیم غذایی خود برای رسیدن به وزن دلخواه قرار دهید. رعایت یک رژیم غذایی سالم موضوعی بسیار مهم است. این ماده مغذی به دلیل دارا بودن تنها ۷۸ کالری و هم چنین داشتن مواد مغذی بسیار می تواند به ...
تغذیه مناسب با توجه به گروه خونی
شنبه 14 اسفند 1395
1073
0
آیا می دانید که چه نوع غذاها و خوردنی هایی متناسب با نوع گروه خونی شما هستند و با توجه به گروه خونی خودتان چه غذاهایی باید بخورید و یا از مصرف چه خوردنی هایی باید پرهیز کنید؟
غذا های خواب آور را بشناسید
پنجشنبه 05 اسفند 1395
1064
0
آیا می دانستید  احساس خواب آلودگی با مصرف بعضی غذاها حاصل می شود. تعداد این مواد غذایی زیاد است اما در ادامه تعداد از غذاهای خواب آور را معرفی میکنیم. مصرف همزمان این مواد غذای  نیز احساس خواب الودگی را چند برابر می کند.
تقویت سیستم ایمنی و متابولیسم با مصرف روغن ماهی
دوشنبه 02 اسفند 1395
913
0
به گفته انجمن قلب امریکا لازم است افراد حتما هفته ای دو بار ماهی مصرف کنند. ماهی از جمله مواد غذایی است که سرشار از پروتئین، اسیدهای چرب اُمگا ۳ و ویتامین هاست.
افزایش خطر ابتلا به سرطان استفاده از پاپ کورن های حاضری
دوشنبه 18 بهمن 1395
974
0
سرطان یکی از بیماری های خطرناک و پر هزینه ای است که می توان با خوردن مواد غذایی سالم تا حدود زیادی از آن پیشگیری کرد.خوردن برخی مواد غذایی خطر ابتلا به سرطان را افزایش می دهد.
صفحه 1 از 2ابتدا   قبلی   [1]  2  بعدی   انتها   

فروش اینترنتی محصولات کیارا آمبرا آلمان

محصولات آرایشی و بهداشتی لانسون فرانسه